سوالات متداول

قیمت‌‌ها و شرایط پرداخت

در حال حاضر حداقل مبلغ پیش پرداخت 1 میلیارد تومان است.با این حال باید توجه داشته باشید که در صورتی که پیش پرداخت کاهش یابد فشار روی اقساط وارد خواهد شد و اقساط شما افزایش می یابد. همچنین عکس این مطلب نیز صادق است.

در صورتی که شما پیش پرداخت بیشتری داشته باشید میزان سود دوران مشارکتی که به شما تعلق خواهد گرفت بیشتر از سود بانکی خواهد بود درنتیجه پیش پرداخت بیشتر سود و مزیت بیشتری نیز برای شما خواهد داشت.

اقساط بعد از تحویل سند واحد شروع می‌شوند و مبلغ آن نیز توسط نظام بانکی وشورای پول واعتبار در همان سال شروع اقساط مشخص خواهد شد.

بله. در زمان عقد قرارداد می‌توان بر روی اینگونه مسائل توافق کرد.ضمن اینکه شرکت کاملا با شرایط مشتری انعطاف پذیر برخورد می کند.

به طور معمول این امکان وجود ندارد با این حال مطرح کردن این موضوع در زمان توافق می تواند موثر باشد.

در حالت عادی این امکان وجود ندارد اما می‌توان در هنگام عقد قرارداد در مورد آن صحبت کرد.

بله، نیاز به توافق و مذاکره مستقیم است ولی شرکت به شکلی انعطاف پذیر با شرایط مختلف پرداخت شما کنار می آیند.

ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا واحدها را در سریعترین زمان ممکن به مالکان تحویل دهیم اما  بخشی از امور از حیطه اختیار شرکت خارج است.

  • شرایط ناپایدار
  • عدم همراهی ارگان ها در امور اداری


بنابرین بخشی از این زمان پس از تکمیل واحدها صرف پیگیری‌های اداری می‌شود.

با توجه به افزایش نرخ ارز در بازار و شرایط ناپایدار اقتصاد کشور امکان افزایش قیمت بالای بیست درصد به ازای هر مرحله از کار (اسکلت/ سفت کاری/ نازک کاری/ تاسیسات) وجود دارد. به عنوان مثال در فاز تاسیسات اگر سی درصد افزایش قیمت داشته باشیم بیست درصد را سازنده متقبل می شود و ده درصد از آن به عهده مشتری خواهد بود.

باتوجه به اینکه این قرارداد اختصاصی می باشد و ازطرفی بحث محوطه سازی مشاع است، درنتیجه در آخرین مراحل اجرایی پروژه پیگیری خواهد شد و در همان تاریخ قیمت گذاری می شود.

سوالات حقوقی

بله، طبق قرارداد شرکت به ازای تاخیر روزانه به شما خسارت پرداخت می کند که میزان آن در قرارداد ذکر شده است.

اگر قبلا نسبت به خرید یک واحد اقدام کرده‌این خیر؛ اما شما می توانید خودتان نسبت به فروش واحدتان اقدام کنید.ولی واحد توسط شرکت پس گرفته نمی‌شود. با این حال  شما می‌توانید درخواست واگذاری واحد خود را به شرکت اعلام نمایید تا واحد شما از طریق شرکت به مشتریان متقاضی ارایه گردد و شرکت اجازه فروش واحدتان را به دیگری پیدا کند.

بله شما در هر زمان میتوانید در صورت موافقت مدیریت واحد خود را با یکی از واحد های موجود شرکت معاوضه کنید.

کلیه پیگیری های وام و تمام مراحل اداری آن توسط شرکت انجام می‌شود و مالکین تنها زمان ارایه ضامن به بانک مراجعه می نمایند.

در مرحله اول اعتبار شرکت بزرگترین ضمانت اجرایی برای ارایه به مشتریان است. ثانیا فاز اول اجرایی احداث شده و شرکت به ایفای تعهدات خود در تحویل پایبند بوده. پروژه فپکو تنها پروژه ای است که مالک شاهد  تجهیزات و ماشین آلات کارگاهی بوده و از طرفی هیچ پروژه ای توانمندی فنی و فعلی فپکو را ندارد.

تحویل واحد

زمان دقیق تحویل این واحدها تا پایان سال 1404 می باشد.

موقعیت جغرافیایی پروژه

پروژه 600 واحدی فپکو در فاز 1 شهر صدرا، در بلوار البرز ، خیابان البرز 5 واقع شده است.

این پروژه در منتهی الیه منطقه البرز شهر صدرا قرار دارد که از نظر موقعیت جغرافیایی مزایای بسیاری همچون آب و هوای خوب و به دور از آلودگی و منظره طبیعی رو به کوهستان را در اختیار شما می‌گذارد.

مشخصات عمومی پروژه

هر واحد حدود 90 متر مربع است.

خیر، با توجه به اینکه متراژ انباری جزء متراژ مفید یک واحد محاسبه می گردد طراح با در نظر گرفتن بالا بودن قیمت هر متر مربع ارزش انباری برای خریدار، آن را به متراژ مفید و کاربردی واحد اضافه کرده. در واقع بجای انباری که هر متر مربع آن برای خریدار بسیار گران تمام می‌شود فضای کمد دیواری و بالکن جایگزین انباری شده است که استفاده از فضا را بهینه و مفید می‌کند.

در این پروژه برای کف سازی از کاشی و سرامیک درجه یک ایرانی استفاده شده است.

خیر، زیرا شرکت نمی تواند در بین واحد‌ها تفاوتی قائل شود و به تفکیک تغییراتی اعمال کند ولی با این حال یکی از موارد مهم برای پارکت و یا لمینت کردن کف داشتن سطحی صاف وتمیز است؛ بنابر این کاشی و سرامیک بهترین زیر سازی برای پارکت است.لذا پس از استقرار می توانید به سلیقه خود بر روی کاشی‌های کف پارکت و لمینت اجرا کنید.

نوع درب های داخلی HDF لمینت شده و درب بیرونی، درب ضدسرقت ایرانی سفارشی فپکو با تایید اداره استاندارد است.

خیر.واحدها فاقد کابینت، پکیج و کولر هستند.البته در کلیه واحدهای انبوه سازی این امکانات نصب نمیگردد؛ چرا که این امکانات سلیقه ای بوده و معمولا مالکین متناسب با سلیقه خود آن را تامین و نصب می‌کنند.

سوالات مرتبط با امکانات واحدها

پروژه 600 واحدی فپکو در فاز 1 شهر صدرا، در بلوار البرز ، خیابان البرز 5 واقع شده است.

این پروژه در منتهی الیه منطقه البرز شهر صدرا قرار دارد که از نظر موقعیت جغرافیایی مزایای بسیاری همچون آب و هوای خوب و به دور از آلودگی و منظره طبیعی رو به کوهستان را در اختیار شما می‌گذارد.