فروش ویژه فپکو

فروش ویژه فپکو

با فـــــپکـو آسوده مالک شوید!

معرفی پروژه 600 واحدی فپکو " مالک شو"

اگر به دنبال خرید خانه در شیراز هستید کمپین مالک شو فرصتی طلاییست که نباید از دست بدهید. پروژه 600 واحدی فپکو  با شعار مالک شو در موقعیتی رو به رشد و یونیک در شهر صدرا در 15 کیلومتری شیراز واقع شده است و شرایطی را فراهم کرده تا گروه‌های مختلف جامعه با پلن‌های درآمدی متفاوت بتوانند خانه دار شوند. این پروژه در منتهی الیه محدوده البرز در فاز 1 صدرا قرار دارد و از موقعیتی منحصر به فرد با خیابان اختصاصی و چشم انداز ابدی به سمت طبیعت و کوهستان برخوردار است.

این پروژه در چهار قطعه و بلوک در حال ساخت است که در فاز اول قطعات C و D با تعداد 280 واحد به بهره برداری رسیده و در سال 1400 تحویل داده شده است.

پروژه 600 واحدی فپکو با بهره گیری از بهترین مصالح و تجهیزات و با رعایت استانداردهای ساخت و ساز، گزینه ای مناسب برای افرادی است که به دنبال فرصت های فروش و پیش‌فروش واحدهای مسکونی با کیفیت در محیطی آرام و دلنشین هستند.

در حال حاضر امکان خرید و پیش خرید واحدهای آپارتمانی قطعات A و B  با پلن های مختلف برای ایجاد شرایط خرید خانه اقساطی و ایجاد شرایط دریافت وام مسکن برای رفاه حال مشتریان فراهم شده است.

پروژه 600 واحدی فپکو
امکانات برجسته پروژه 600واحدی

امکانات برجسته
پروژه 600واحدی

امکانات برجسته پروژه 600واحدی

یکی از مهمترین ویژگی های پروژه 600 واحدی صدرا که با نام کمپین ” مالک شو ” بسیار فراگیر شده است ویو ابدی زیبا و رو به طبیعت است که ما را از سایر فرصت‌های پیش فروش آپارتمان در شیراز متمایز می‌کند.

وجود پارکینگ‌های مجزا برای ساکنین و  همچنین تعبیه پارکینگ مهمانان، این امکان را فراهم آورده تا هر گروه به راحتی و بدون مزاحمت به پارکینگ مخصوص خود دسترسی داشته باشد، این ویژگی سبب بهبود تجربه ساکنینی می‌شود که به دورهمی و فعالیت‌های اجتماعی علاقمندند و از ایجاد مزاحمت برای سایرین جلوگیری می‌کند.

این ویژگی برای افراد با نیازهای ویژه، از جمله افراد معلول و مادران که فرزند کوچک دارند، امکان دسترسی راحت و آسان به تمامی فضاهای پروژه را فراهم می‌کند.

با فراهم کردن فضاهای سبز و آرامش‌بخش، تلاش کرده‌ایم تا نقش خود را در بهبود کیفیت زندگی ساکنین به اجرا دربیاوریم، این امکانات با هدف استراحت افراد و ارتباط همیشگی ساکنین با طبیعت فراهم شده است.

آسانسورهای پانورما مورد استفاده در این پروژه با دارا بودن دیوارهای شیشه‌ای، نه تنها فرصت لذت از زیبایی و چشم‌اندازهای اطراف را به شما می‌دهند، بلکه با قابلیت حمل بار علاوه بر افراد،تردد و انتقال در ساختمان بهبود می‌بخشد.

ترکیب دو سبک معماری ایرانی و مدرن ، به پروژه 600 واحدی فپکو اصالت و جذابیت خاصی بخشیده و طراحی منحصر به فردی را به وجود آورده است که از زیبایی و فرهنگ غنی ایرانی بهره می‌برد. این ویژگی سبب شده است تا پیش فروش آپارتمان‌های فپکو یک فرصت طلایی برای همه اقشار باشد.

برنامه‌ریزی دقیق و بهینه‌سازی فضاهای مشترک در بین بلوک‎ها و قطعات پروژه 600 واحدی فپکو، از ایجاد فضای پرت جلوگیری کرده و امکان استفاده بهینه از فضاهای مختلف را برای ساکنین فراهم آورده است.

ویدئو ها

معرفی بلوک ها

هر بلوک شامل 8 طبقه مسکونی و 2 طبقه پارکینگ و در مجموع 10 طبقه است.

هر طبقه یک بلوک با فضای میانگین 400 متری دارای 4 واحد به مساحت 90 متر است. فضای مناسب هر طبقه باعث شده است تا فضای راهروها دل باز و به صورت هتلی پیاده سازی شوند.

به منظور رفاه حال ساکنین این مجموعه، در هر بلوک از یک آسانسور پانورما با موتورهای ایتالیایی قدرتمند و سریع که توان باربری و نفربری دارند، استفاده شده است.

برای زیبایی و حفظ دوام راهرو و لابی‌ها، از کف تا سقف از سرامیک با کیفیت بهره گرفته شده و در جهت حفظ آرامش و امنیت ساکنین سیستم‌های اطفا حریق در هر طبقه نصب شده‌اند.

وجود نگاره های متمایز در هر طبقه ویژگی منحصر به فردی است که شناساسی طبقه مد نظر را، به ویژه برای سالمندان و کودکان ساده می کند.

معرفی واحدها

اگر به دنبال خرید خانه در شیراز هستید کمپین ” مالک شو” را از دست ندهید. علاوه بر شرایط خرید خانه اقساطی در این کمپین فپکو، ویژگی‌های منحصر به فرد واحدها نیز ما را از دیگر فرصت‌های پیش خرید آپارتمان متمایز می‌کند.

 فضای هر آپارتمان به گونه ای طراحی شده است که به خوبی قواعد معماری ایرانی و حفظ فضای محرمیت در آن رعایت شده است و هنگامی که درب آپارتمان باز می شود هیچ یک از فضاهای خصوصی ساختمان قابل مشاهده نیست. همچنین سالن هر واحد کاملا به شکل مربع و بدون پرتی‌های اضافی است که سبب می شود استفاده از آن کاملا بهینه باشد.
در آشپزخانه نیز تمامی اصول به خوبی رعایت شده و به دقت به ترکیب موثر فضای مثلثی بین گاز، سینک و یخچال توجه شده است. همچنین فضای قرارگیری ماشین ظرفشویی و لباسشویی نیز در آشپزخانه در نظر گرفته شده است. همین امر باعث شده است تا آپارتمان‌های فپکو یک فرصت طلایی خرید آپارتمان در شیراز باشند.

فضای بزرگ اتاق ها که کاملا مناسب قرارگیری کمد دیواری هستند و همچنین وجود فضای دلباز بالکن و صبحانه خوردی که داری فلاوباکس هستند نیز از سایر ویژگی های منحصر به فرد آپارتمان های پروژه 600 واحدی فپکو هستند.
این پروژه با موقعیت مکانی استثنایی، و پیشنهاد قیمت واحد پیش فروش در شیراز اقتصادی و شرایط پرداخت آسان انتخابی مناسب برای افرادی است که قصد سرمایه گذاری دارند، به دنبال پیشنهادات ویژه برای خرید آپارتمان هستند و یا می خواهند برای اولین بار صاحب خانه شوند.

متراژ واحد

ویژگی ها

امکانات واحد

نزدیکترین مراکز رفاهی

مراکز آموزشی و فرهنگی

مراکز رفاهی

مراکز درمانی

پیشنهادات ویژه برای خرید آپارتمان های فپکو

خرید خانه یک هدف مهم و اساسی است که نیاز به برنامه ریزی و دقت بسیار دارد. برای آن دسته از افرادی که شرایط خرید نقدی خانه را ندارند، خرید اقساطی خانه می‌تواند یکی از راه‌های مقرون به صرفه برای دستیابی به این هدف باشد. در خرید اقساطی خانه، شما می‌توانید با پرداخت یک مبلغ اولیه نسبتاً کم و تعیین یک برنامه پرداخت اقساط به مدت مشخص، خانه‌ای را که مدت‌هاست به دنبال آن هستید، به دست آورید. این روش برای بسیاری از افراد مناسب است زیرا امکان مدیریت بهتری برای پرداخت ماهیانه فراهم می‌کند و اجازه می‌دهد که برنامه ریزی مالی بهتری داشته باشید.

در کمپین ” مالک شو” این امکان برای شما فراهم شده است تا آپارتمان‌های پروژه 600 واحدی فپکو را با شرایط اقساطی متناسب با سطح درآمد خود خریداری کنید. همچنین به کمک وام مسکن که برای واحدهای ما در دسترس است می‌توانید بخشی از هزینه‌های خرید آپارتمانتان را فراهم کنید.

مزایا خرید خانه اقساطی اجازه می‌دهد که بدون نیاز به پرداخت یک مبلغ اولیه زیاد، مالک شوید و از صاحبخانه شدن لذت ببرید. خرید اقساطی خانه به معنای این است که شما به سرعت مالک می‌شوید در حالی که شما به تدریج قسط‌ها را پرداخت می‌کنید. در نتیجه ایجاد احساس امنیت روانی از دیگر مزایا خرید خانه اقساطی به شمار می‌رود.

جدیدترین پکیج های پیش فروش فپکو و پیش خرید خانه در شیراز – پروژه 600 واحد فپکو:

روش اول

روش دوم

روش سوم